1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Yeniden Ölçeklendirme

Konu, 'American Truck Simulator Duyuru' kısmında Muzaffer™ tarafından paylaşıldı.

 1. Muzaffer™ Turkey

  Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

  328
  133
  43
  Kayıt:
  26 Haziran 2015
  Mesajlar:
  328
  Beğenilen Mesajlar:
  133
  Word Of Truck:
  Büyük bir duyuru yapmak için çok heyecanlıyız, ama önce biraz arka plan vermek lazım. Euro Truck Simulator 2 yayımlandıktan sonra birkaç ay Amerikan Kamyon Simulator üzerinde araştırma çalışmasına başlamıştık , SCS Software yaklaşık 20 kişilik bir ekipden oluşuyordu. Yaptık ve tuttu, aktif olarak desteklemek ve ETS2 genişletmek için bir hedefler arasındaydı, yani bu noktada ATS proje çekirdek ekibi geliştiriciler sadece bir avuç oldu. Bir gün takım mütevazı 8-10 kişi olmayı ümit ediyoruz. Uygun bir zaman içinde makul bir ölçekte Kuzey Amerika kıtası gösterme çabası içinde muazzam bir meydan okuma ile karşı karşıya kaldılar.

  golden_gate_6_lines.jpg
  Yeni Golden Gate Köprüsü – Bir şey fark ettiniz mi?

  Neyse ki Amerikan Truck Simulator güçlü kapıdan giriş yaptı , ve şimdi satış başlangıçta umduğumuz bile daha büyük bir geliştirme takımı ayakta tutmak. SCS Software ddaha fazla harita tasarımcısı ve 3D tasarım uzmanını işe alıyor. Daha önce de ekibin genişlemeye başladığı bulundukları ofise sığmayacaklarını belirtiyorlar. Şimdiye kadar yarattıklara bakarak ve fanlardan aldıkları tüm görüşleri dikkate alarak, ya onlar gibi dünyayı inşa etmeye devam edeceği, ya da bir adım geri alıp ve çok geç olmadan bir şeyleri değiştirebiliriz. Ya şimdi ya da asla, inşa ediyoruz, büyük değişiklikler yapmak mümkün olacak daha büyük olasılıkla dünyanın çok büyük olması gibi.

  New_US101_tunnel.jpg
  Yeni U.S. Route 101 tüneli

  Amerikan Truck Simulator'üne sahip oyunculardan gelen şikayetlerin hepsi, belki de en fazla sayıda haritanın ölçeği ile ilgili olduğunu söyledi. Görüşleriniz bizim için son derece önemlidir ve mümkün olduğu kadar çok dinliyoruz. Bunun gibi, Arizona DLC bitmiş biz ise, birkaç ay boyunca geri bildirimi karşılamak için kafa yoruyoruz, ve şimdi aklımıza uydurma var: biz gelecekteki ücretsiz bir güncelleştirme olarak, Amerikan Truck Simulator'u oyununun dünya ölçeğini daha da artıracak. Bu güncelleme sizin için çok açık faydaları aşağıdaki gibi olacak:

  Bu güncellemenin özellikleri;

  • Harita ölçeklemesi 1:35’den 1:20 yapılarak yükseltildi. Şehir dışınd %75 daha fazla yol anlamına geliyor.
  • Mevcut sistemde yollar ve kavşakların yeniden hazırlanması ve şehirlerin ve kavşak noktalarının yeniden yerleştirilmesi
  • Ölçek ve mesafeye daha iyi odaklanma, büyük manzaralar için daha fazla alan
  • Zaman ölçeğini ayarlama – daha yavaş gündüz/gece döngüsü ve araç kullandığınızda daha uzun aralıklarda dinlenme ve yeniden yakıt doldurma anlamına geliyor.
  • Sorunlu kavşak/yol bağlantı yerlerini yeniden canlandırma – eyaletler arasında artık daha fazla kavşak yok!
  • Sürücü deneyimi sisteminin yenilenmesiyle ETS 2 sistemine daha yakın bir sürüş hissi verecek
  • Gelecekteki harita genişlemelerinde yoğun nüfuslu alanlarda daha fazla geniş ve ferah ortam

  ats_rescale_comparsion.jpg
  Bu görüntüde California, Nevada ve Arizona’nın yeniden ölçekleme ve eski ölçekleme arasındaki farkı karşılaştırılıyor. Sarı alan şimdiki ölçekleme 1:35 bu güncellemeyle 1:20 olacak ve genişleyecek

  Yeni ölçek Euro Truck Simulator 2 ile eş değerdedir. Böylece her iki oyunun da zaman akışı aynı olacak. Oyunun şu an Batı sahilinde iki eyaleti var ve gelecek genişlemeler için oyun dünyası geniş ve ferah. Ek olarak bu genişleme eski yolları güncel teknolojiyle değiştirecek ve yeni yol bölümlerini keşfetmenizi sağlayacak.

  Faydaları açık - "take 2" Batıdan gelecek açılımları için Batı-Sahil Devletleri zaten oyunda var, ve daha geniş oyun dünyası nasıl gidiyor. Buna ek olarak, bu genişleme keşfetmek için yeni bir yol kesimleri ve eski yollar için güncelleştirilmiş teknoloji ile gelecek.

  Harita tasarımcıları projenin yeniden ölçeklemesi üzerinde şimdiden sıkı bir şekilde çalışmaya başlamışlar. Bu yenilemesi sırasında yeni eyalet DLC’sini gerçekleştirme süresini azaltmak için 3D varlık ekibinin büyük bir parçası bitki örtüsü, binalar, görülmesi gereken önemli alanlar ve yeni eyalet DLC’sinde ihtiyaçları olacak herhangi bir yeni prefab üzerinde çalışıyorlar. Ve tüm bunların ortasında SCS ekibi şirketin iki harita tasarım ekibini büyütmeyi ve paralel olarak aynı anda bu ekiplerin Kuzey Amerika’da Kuzey ve Doğu’ya doğru oyunu genişletmesini umuyor.

  new_ats_rescale.jpg
  Yeniden ölçekleme işlemi sırasında ilave edilecek yollar; sarı renk yeni yolları ifade ediyor.

  Bu genişleme için çok heyecanlılar ve herkesine yararına olacağını hissediyorlar. Daha fazla uyumluluk, yeni içerik ve daha iyi modlama teknolojisi ücretsiz olarak geliyor. SCS ekibi topluluğun sabırlı kalacağını umuyor. Bu oyun ve topluluk için gelecekte sağlıklık bir adım olacaktır.
   

  Ekli Dosyalar: