1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

World of Trucks Etkinliğinin Süresi Uzatıldı! [Bayrak DLCSİ]

Konu, 'Duyurular / Haberler' kısmında Muzaffer™ tarafından paylaşıldı.

1. Muzaffer™ Turkey

Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

327
    133
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    133
    Word Of Truck:
    40.000'den fazla National Window Flags DLC'sine sahip oldunuz! Renkler bizi hayran bırakıyor!

Geç öğrenenlerin endişelenmesine gerek yok. Gelen birçok istek ve yüksek ilgi nedeniyle etkinliği bir hafta daha uzatmaya karar verdik. Etkinlik 22 Temmuz 2016 tarihinde saat 23.59'da sona erecektir.

Küçük bir hatırlatma yapmak istiyoruz. National Window Flags DLC'sini bedava alabilmeniz için World Of Trucks üzerinden (3) işi bitirmeniz gerekmektedir. Kolay işleri alarak hile yapmanızın önüne geçebilmek için her işin en az 200 kilometre (125 Mil) olması gerektiğini söylüyoruz (Feribot ile alınan mesafeler sayılmamaktadır!).

Unutmayın ki DLC Uluslararası Standarları Örgütü tarafından listelenen ülkeleri kapsıyor.

eut2_hq_575127c0_logo.jpg eut2_hq_575034d5_logo.jpg

2. rok

roks1905 Banlı Üye Banlı Üye

6
    2
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    2
    3 iş yaptım fakat wot sitesine giriş yapamıyorum 22 hazirandan sonrada kodu alabilirmiyim?

3. Muzaffer™ Turkey

Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

327
    133
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    133
    Word Of Truck:
    3 iş yaptıysanız (200 km ve yukarsı için) kodunuz World Of Trucks sitesine giriş yaptığınızda mail kutunuza 24 saat içinde gelicektir.