1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Duyuru Truckersmp 3. Yıldönümü Ödülleri ( Yarış Kaydı )

Konu, 'Duyuru ve Haberler' kısmında Gustav tarafından paylaşıldı.

1. Gustav Turkey

Gustav Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

349
    145
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    145
    truckersmp-logo.png

Merhaba Kamyoncular!
    Bildiğiniz gibi, 30 Nisan, TruckersMP'nin 3. Yıl dönümünü kutluyor! Bu hızlı gitmedi mi? Bu harika kilometre taşını kutlamak ve topluluğa teşekkür etmek için bu sene hem desteklenen oyunlarımız hakkında, gelecekte daha fazla bilgi için bazı etkinlikler planlıyoruz.

Planladığımız olaylardan biri sizin için Topluluk Yarışları: Maalesef, 200 farklı insanı alabiliriz,etkinliğe olan ilginizi kaydetmek için doldurmanız gereken bir Google Formu bir araya getirdim. Bu, First Come, First Serve bazında çalışacak ve kayıt olacak ilk 200 kişi 200 yarışa katılmak üzere seçilecek.

3. Yıl Yıldönümü Etkinlikleri, yarışlar da dahil olmak üzere 13/05/2017 ve 14/05/2017 (gg / aa / yyyy) haftasonu düzenlenecek. Yarışlar Euro Truck Simulator 2'de gerçekleşecek.
    Yarışlar ve etkinliklerle ilgili daha fazla bilgi yakında çıkacak, bu sadece onlar için planlamamızın başlangıcı.

Herhangi bir problemde bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.: @El1teZombiezHD
    Google Formu: https://goo.gl/forms/EFZd1uCtlrgobOZt1
    Not: Lütfen gönderdiğiniz e-postanın düzenli olarak baktığınızdan emin olun. E-postalar, 200 kayıtlı katılımcı seçildiğinde, truckersmp@el1tezombiezhd.com adresinden gönderilecek.

Saygılarımızla,
    KamyoncuMP Medya Ekibi