1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Scs Software Renkleriyle Giyinin !

Konu, 'Duyurular / Haberler' kısmında [Anatolia] υмυтяєιѕ tarafından paylaşıldı.

 1. [Anatolia] υмυтяєιѕ Germany

  [Anatolia] υмυтяєιѕ Yolların Kralı Şirket Yöneticisi Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

  208
  253
  63
  Kayıt:
  30 Kasım 2016
  Mesajlar:
  208
  Beğenilen Mesajlar:
  253
  Word Of Truck:
  Bugün, şirketimiz için özel bir gün. Kamusal etkinlikler için yoldayken, kamyon şovları veya herhangi bir oyun endüstrisi fuarında - giydiğimiz oyun temalı giysilerin bir kısmını satın almanın bir yolu olup olmadığı sık sık soruldu. Yıllardır tereddüt içindeydik, ancak bu istekleri daha sık almaya başladığımız için SCS Software ürününü biraz daha düşünmeye başladık. Son olarak, bir deneme yapmaya ve diğer kamyon simülasyon fanlarımıza Euro Truck Simulator 2 veya Amerikan Truck Simulator desenleri ile kıyafetleri veya diğer kullanışlı şeyleri getirme şansını vermeye karar verdik.

  Yeni SCS Software ürünümüzü E-Shop'ta açtığımız için mutluyuz !

  Ürünlerin seçimi şu anda oldukça basit (sunacak daha fazla ürün türü için ipuçlarınızı bekliyoruz), ancak her şey stokta ve sevk edilmeye hazır durumda. Giysilerimiz farklı renk ve ebatlarda gelir ve kalitesi çok iyidir.

  [​IMG]
  Göz atabileceğiniz tek şey kıyafetler değil. Yeni bir sırt çantasıyla geziye çıkabilir, öğle yemeğinizi pakete koyabilir veya güzel bir şekilde dekore edilmiş bir fincandan kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

  [​IMG]

  Ürünümüzün ne kadar popüler olabileceğini sadece zaman gösterecek. Çoğu oyuncu tabii ki yalnızca oyunlarla ilgileniyor, ancak hayranlarımıza oyunlarımız için olan hevesinizi göstermek için ekstra seçenek sunmaktan dolayı çok heyecanlıyız!

  [​IMG]

  [​IMG]