1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber SCANIA Mighty Griffin Modifiye Paketi DLC’si Yayımda

Konu, 'American Truck Simulator Duyuru' kısmında Muzaffer™ tarafından paylaşıldı.

1. Muzaffer™ Turkey

Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

338
    136
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    136
    Word Of Truck:
    Beklenen modifikasyon paketi DLC olarak ücretli bir şekilde yayınlandı. SCS Software’ın 1.24 güncellemesiyle duyurduğu özel modifiye parçalarının olacağı SCANIA paketi Steam üzerinden satışa sunuldu. SCANIA çekicileri için birçok parça getiren DLC’yi 10 TL’den satın alabiliyorsunuz.

DLC’ye Mighty Griffin Tuning Pack adı verildi. Scania R ve Streamline modelleri için birbirinden güzel modifiye parçaları getiriyor. Tıpkı gerçek kamyoncular gibi siz de özenle hazırlanmış parçaları aracınıza takarak tarzınızı yansıtabiliyorsunuz.

Şasi kaplamaları, arka tamponlar, egzoz boruları, ön ızgara ve maskeleri, yeni koruma demirleri , ön ve arka için çamurluk, tekerlek somunları, kapı ve cam süsleri, yeni skinler, ön rozet ve çeşitli kabin aksesuarları perdeler, bardaklar, LED logolar ve konsol masası…

ets2_mighty_griffin_10.jpg ets2_mighty_griffin_03.jpg ets2_mighty_griffin_12.jpg ets2_mighty_griffin_02.jpg ets2_mighty_griffin_04.jpg ets2_mighty_griffin_06.jpg

Çeviri Kaynakça: SimulasyonTÜRK

• Beğendim Beğendim x 1
  2. //ANKA\\™ | DEATHPROOF Turkey

//ANKA\\™ | DEATHPROOF Yolların Kralı Forum Dostu Kayıtlı Kullanıcı

347
    170
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    170
    Şunlara ayırdıkları vakitleri harita yapımlarına ayırsalar oyun daha güzel olucak aslında Almanya - Hollanda tarafına el atmaları lazım ve Fransa dlc artık çıkması lazım