1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Rotterdam Kuralları Ve Bazı Önemli Kurallar

Konu, 'Bilgi' kısmında Uygaroztemur tarafından paylaşıldı.

1. Uyg Turkey

Uygaroztemur Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

0
    0
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Word Of Truck:
    Hepinize Merhaba Arkadaşlar ;
    Bugun sizlere Rotterdam Kurallarından bahsetmek istedim.

1.
    Kural " Sollama " :

Rotterdam liman yolunda her ne olursa olsun isterse önünüzdeki tır kafa kafaya girsin ters şerit'e girmeniz veya önünüzde yavaş giden bir tırı sollamanız yasaktır. Hadi diyelim ki cesaret geldi solladınız ne olacak ? derseniz; Memduh Başgan banlar.

2.Kural " Ban Neden ve Neye Göre Atılır ? " :
    Haksız yere adminler kolay kolay ban atmaz.Eğer atarsa ve ban itirazında da kaldırmadıysa (genelde ban itirazında kaldırmazlar :) ) ozaman sizde feedback@truckersmp.com diğer adıyla herkesin tanıdığı CLARKINATOR abinize mail atabilirsiniz 2 günde geri dönüş yapar ve ban geçmişinden banınızı kaldırır.

1.Ban : Adminin insiyatifine kalmış.
    2.Ban : Adminin insiyatifine kalmış.
    3.Ban : Adminin insiyatifine kalmış.
    4.Ban : Geçmiş 3 Cezaya bakılarak her ne olursa olsun 1 ay Ceza alırsınız.
    5.Ban : Geçmiş 4 Cezaya bakılarak her ne olursa olsun 3 ay Ceza alırsınız.
    6.Ban : Geçmiş Cezalara bakılarak her ne olursa olsun Süresiz Ceza alırsınız.

Ban Evading (Yasaklamadan Kaçmak) : Süresiz Uzaklaştırma aldıktan sonra veya 2 , 3 gün sonra farklı hesaplardan tekrar oyuna girmeye çalışırsanız banlanacaksınız ve paranıza yazık olacak.

3.Kural " Chat Bölümünde Spam Yapmak " :

Kalabalık bölümlerde özelliklede oyunda kendisini bir şey sanmış şirketlerin üyelerinin şirketimize alım vardır Scandinavia mecburidir yeme içme bizden + sigorta gibi reklam yapmaları,ama yap sıkıntı değil 1 kere yazarsın olur fakat bunu 5 kere üst üste yazıp atarsanız Spam yapmak dan ban yersiniz eğer görürseniz pinfo ve ss alıp raporlayın acımayın. (Anka Team'daki Murat abi rotterdamda bi ara çok yapardı :D )

4. Kural "
    Rotterdam Park " : ( Kalabalık Olan Yerlerde Gereksiz Trafik Oluşturmak )

Rotterdam gibi kalabalık olan yerlerde yol kenarlarına park etmek yasaktır.Fakat Admin( Memduh Başgan vs.) görevli oldugu için istediği yere park edebilir siz etmeyin ama aşağıdaki resimde ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

KAYNAK GÖSTERİLMEDEN PAYLAŞILMASI YASAKTIR ( Mahkemeye veririm valla okadar yazdım :D )

Yazar : @UYGAROZTEMUR

• Beğendim Beğendim x 1