1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Pararel Oyun Güncelleştirmesi

Konu, 'Duyuru ve Haberler' kısmında Gustav tarafından paylaşıldı.

1. Gustav Turkey

Gustav Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

348
    144
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    144
    Sonunda,Euro Truck Simulator 2 için 1.23 ve Amerikan Truck Simulator için 1.2 güncellemeleri çıktı.
    Biz genişletilmiş açık beta sürümüne katıldığı için herkeze teşekkür ederiz.
    Biz daha güçlü hale gelmek için Steam Atölye desteğinde bazı unsurları yeniden inşa ederek geri bildirimleri dikkate aldık.
    Şimdi size gelen oyun güncellemeleri hakkında bilgi geçelim:

Steam Atölye - Topluluk tarafından oluşturmuş olan modifikasyonların dağıtımı için bir merkez.Siz bu sayede modları güvenle indirip kuracaksınız.

Sınırsız Tekerlek Özelleştirmesi - Biz birden fazla bileşenleri kamyon jantları modellerine bölmüştük : Buna ek olarak biz diskin alt bileşenlerine özelleştirme ekledik : Göbekler,Göbek Kapakları ve Somonlar.

SCS Workshop Uploader Uygulaması
    - Mod yapımcıları artık mod yapmak için bir uygulamaya ihtiyaç duyacak.Yeni bir uygulama SCS Workshop Uploader.Bu özellik Steam Kütüphanesi > Ayarlar menüsünde.

ATS ve ETS2 güncellemeleri ile daha uzun bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız,listeye bakın.

UI (Kullanıcı Arayüzü)

[ETS2 için]

*Trafik suçları devre dışı bırakılabilir (isteğe bağlı)
    *Navigasyon yolunu gösteren çizgi (kırmızı çizgi) devre dışı bırakılabilir (isteğe bağlı)
    *Autopark özelliği devre dışı bırakılabilir (isteğe bağlı)

ARAÇLAR

Retarder kullanımı sırasında geliştirilmiş kamyon kararlılığı(yol kavrayışı).
    Retarder yokken motor freni kullanılabilir.
    [ATS için] Retarder kullanımında iken yol kavrayış istatistikleri geliştirildi.
    [ATS için] Klavye için direksiyon kullanımı geliştirildi.
    [ETS2 için] Geliştirilmiş değiştirme simülasyonu. (vites)
    [ETS2 için] Gerçek vites düzenleri (Scania, Volvo, ZF). Bunları etkinleştirmek için, yeni bir profil kullanın veya özel H-Shifter'i iptal etmeniz gerekir.

HARİTA

[ATS için]
    Hız limitleri düzeltildi.
    [ATS için] Hız sınırı işaretleri genişletildi.
    [ATS için] Trafik ışığı kontrollü kavşaklardaki "Dur" yazısı kaldırıldı.
    [ATS için] Kantarlar artık çalışıyor!
    [ATS için] Sertifikalı ölçekleri şimdi çalışıyoruz
    [ATS için] Mümkün olduğu yerlerde Eyaletler arası trafik ışıkları kaldırıldı.

DİĞER

AI (sanal zeka) iyileştirmeler
    [ATS için] Nevada Steam Başarıları.

Her iki oyun içinde tavsiye almak için modding wikiyi ziyaret edin. http://modding.scssoft.com/wiki/Main_Page

Eğer oyun güncelleme ayarlarını değiştirmediyseniz oyun güncellenecektir,oyun ayarlarınız ayarlı ise herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Steam Workshop ile arası iyi olmayanlar için adım adım video hazırladık :

• Beğendim Beğendim x 1
  2. Muzaffer™ Turkey

Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

328
    133
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    133
    Word Of Truck:
    Başarılı çeviri teşekkürler :)