1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Duyuru Kacaktv Adminlikten Uzaklaştırıldı.

Konu, 'Duyuru ve Haberler' kısmında AliReis tarafından paylaşıldı.

Tags:
 1. AliReis Turkey

  AliReis Yeni Şoför Şirket Yöneticisi Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

  30
  14
  8
  Kayıt:
  6 Ekim 2016
  Mesajlar:
  30
  Beğenilen Mesajlar:
  14
  Sevgili Türk Tırcılar,

  Sizinde zaten bildiğiniz gibi, KacaKTV şu anda admin değildir. TruckersMP yönetimi; takım ilkelerini uymadığından dolayı takımdan çıkartmıştır.Takımda bulunan tüm üyeler TruckersMP kural ve ilkelerine uymak zorundadır. Bunun dışı durumlarda burdaki gibi kötü sonuçlanmaktadır. Bazı şeyler sorun olduğunda, onun artmadan çözülmesi gerekmektedir.

  Yaşamış olduğunuz durumu anlıyoruz, favori olan adminlerinizden birisi şu anda görevinden alındı ancak daha iyi bir takım çalışması için bundan daha fazla bir seçeneğimiz yoktu. Takımda hala Türk takım üyesi bulunmaktadır ve göndereceğiniz raporları kendi ana dilinizde kontrol edebilmektedir.

  İlerleyen süreçlerde KacaKTV 'nin takıma dönmesi mümkündür ancak dönüp dönmeyeceği veya ne zaman dönebileceği belli değildir. Bize bir çok protesto mesajları gelmektedir ve kasıtlı olarak oyunculara çarpılmaktadır. Bunu yapmamanızı öneriyoruz. Bu kararı sevmediğinizi anlıyoruz ancak bu kararı vermemizde birçok faktör vardı ve bu yönetim olarak işimizden birisidir.

  Clarkinator tarafından yapılan duyuru sonrası Facebook sayfamıza ve Geri Bildirim Sistemimize bir çok mesaj gelmektedir. Bu konunun daha açık olduğunu düşünüyoruz. Eğer herhangi bir sorunuz varsa buradan gönderebilirsiniz. Bir Türk takım üyesi size geri dönüş yapacaktır.

  Konu Orjinali : https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/55070-info-kacaktv-situation/
   
  • Yararlı Yararlı x 1