1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Gamescom 2019’dan Geriye Kalanlar

Konu, 'Haber Bülteni' kısmında Root tarafından paylaşıldı.

 1. Root Turkey

  Root Kurucu Yönetici Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

  335
  202
  43
  Kayıt:
  19 Haziran 2015
  Mesajlar:
  335
  Beğenilen Mesajlar:
  202
  Word Of Truck:
  Biliyorsunuz dünyada çeşitli kuruşlar oyun sektörü adına fuarlar düzenlemektedir. Gamescom 2019'a bizde SCS Software olarak katıldık. Hem yeni heyacanlar tattık hemde yorulduk. Şimdi oradan edindiğimiz tecrübeleri sizinle paylaşma vakti.
  Fanlarımızın bir çoğu ile bizzat tanışmak bizim için onur ve sevinç oldu. Uğramış olduğunuz için teşekkür ederim! Binlerce ziyaretçinin dikkatini çekmiş olmaktan gurur duyuyoruz, çok sayıda insan uzun kuyrukta saatlerce ayakta durmaya hazır, kamyon sim hareket koltuk ayarlarımızı denemeye hazırız. Fuarda küçük bir etkinlikte şanslı bir kaç kişiye bir ödül armağan ettik bu ödül Yakında çıkacak olan ATS- Utah dlcsi ve ETS Batı avrupa dlcsini test edlmesi idi.

  Elbette, oyunlarımızın fanatik kitlesinin bir tek minik bir kısmının herhangi bir oyun fuarına katılabileceğini biliyoruz. Dolayısıyla, minimumdan büyük bir oyun şovunun atmosferine dair bir izlenim almak istiyorsak, sizin için kısa bir video özeti oluşturduk. Gamescom'da oyun oynamanın önemli bir deneyim olduğundan emin olmak için tüm donanım ve ekipman üreticilerine verdikleri destek için teşekkür ederiz.