1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Euro Truck Simulator 2 – 1.27 Güncellemesi

Konu, 'Duyurular / Haberler' kısmında [Anatolia] υмυтяєιѕ tarafından paylaşıldı.

1. [Anatolia] υмυтяєιѕ Germany

[Anatolia] υмυтяєιѕ Yolların Kralı Şirket Yöneticisi Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

208
    253
    63
    Beğenilen Mesajlar:
    253
    Word Of Truck:

Bugün 1.27 Açık Beta Güncellemesini başlatma günü. Sürümü hazırlamamızı beklediğimizden biraz daha zaman aldı; ATS Açık Beta süresince bildirilen sorunları ele almakla meşguldük. Çoğu, ETS 2 yapılarında da tezahür eder ve bilinen sorunlarla birlikte hiçbir şeyi yayınlamak pek mantıklı değil.

Kaldırılabilir Treyler Dingilleri hakkında bir daha yazmaya gerek yok, fakat onu kaçırdıysanız, burada daha önce bahsedeceğimiz konuyu bulabilirsiniz.

Zaten ATS Açık Beta Güncellemesini denemiş taraftarlar elbette bu güncelleme dalgasıyla gelen diferansiyel kilidini biliyor olacaktı. Bu özellik, tekerlek pimlerini önlemek için, istif aracının tekerleklerindeki diferansiyellerin kilitlenmesini / kilidini açmanızı sağlar. Pürüzlü bir yolda veya dengesiz bir zeminde gerçekten ağır yük taşıyan durumlarda oldukça kullanışlı olur. Diferansiyel kilidi ile fark çok açıktır ve gününüzü kurtarabilir. En kirli yollarda, en büyük madenlerin altından üste doğru çok ağır römorklarla test ediyorduk.

Bu yeni özellik varsayılan olarak kısayol tuşu V olarak ayarlanmıştır, ancak diferansiyel kilidini yalnızca araç hızlı hareket etmediğinde açabilirsiniz.

Özellikle ETS2 için yeni sürüm, oyunu trafikteki ATS polis arabaları ile senkronize eden bir unsuru güncellemektedir. Polis arabaları, her ülke için benzersiz görünüyorlar. Aynı araba modelinde sadece renkleri veya dokuyu değiştirmeyle ilgili değil. Her ülkenin tipik veya temsilcisi olduğunu düşündüğümüz belirli otomobil modelleri oluşturduk. Size para cezası verebilirler, ancak yetkilerini yalnızca bulundukları eyalette yapabilirler. Anavatanlarının dışından başka bir ülkeye çekilmek zorunda kaldıklarında, kazandıkları paralarınızı artık alamazlar. Fakat yine de, kasabalardaki yeni şerifler olduğundan ayaklarınızı pedallardan çekin ve trafik yasalarına uyun!

ANA ÖZELLİKLER
    • Ülkeye özgü AI Polis Otomobilleri​
    • Treyler Kaldırılabilir Akslar​
    • Diferansiyel Kilidi​
    • Uyarlanabilir iletim modları (güç, normal, eko)​
    • Geliştirilmiş motor simülasyonu modeli (sürtünme, frenleme, tüketim)​
    • Şanzıman giriş mili benzetim (çift kavrama)​

KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLER
    • Allison şanzımanlı Volvo, 4 vitesin üzerine çıkabilir.​
    • Hava basıncı simülasyonu geliştirildi (basınç artışı, kesilme sesi, uygulama basıncı)​
    • Madeni para bükülmüş.​
    • Ayarlayıcıda FOV aralığı 40-120 dereceye yükseldi.​
    • Motor frenleri 3 konuma ayarlanır (en güncel kamyonun sahip olduğu gibi). Tek tuşla basılı tutma kontrolü için yine de tam güç kullanabilirsiniz.​
    • Motor fren mafsal girişi atanmazsa, motor freni girişleri, geciktiriciye benzer şekilde arttırma / azaltma (0'dan maksimuma kadar olan aralıkta)​
    • Benzin istasyonlarında çok yakıt ikmali​
    • Ekonomi sıfırlandıktan sonra g_force_economy_reset bayrağı devre dışı bırakılır.​

MODLAMA BİLGİLERİ
    • Bağlı aksesuarlarda varsayılanlara uygun kural çifti yerine tek "geçersiz kılma" (zorla varsayılan) kuralı kullanılabilir.​
    • Tüm basınç ünitesi sürekli olarak çubuklara ayarlanır (veri, animasyon, gösterge tablosu ui).​
    • Şasi verilerine nominal air_tank_pressure değeri eklendi.​
    • Değişen iç animasyonlar: tüm hava, yağ ve fren basıncı (göstergeler, göstergeler)​
    • Yeni iç animasyon: römork dingili kaldırıcısı (gösterge), diferansiyel kilidi (düğme, gösterge)​
    • Yeni motor verileri: direnç_torku (2000rpm'de ölçülür)​
    • Sikke sesi, diğer seslerle (Ogg dosyası aracılığıyla) aynı şekilde moddable hale getirildi.

• Beğendim Beğendim x 2