1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Çözüldü DLC Yükleme

Konu, 'Çözülmüş Yardım Konuları' kısmında Korsan308 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Korsan308

Korsan308 Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

1
    0
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhaba arkadaşlar herkese iyi oyunlar.Ben Going vs İskandinavya dlcleri indirdim anca kurulumda soru yaşıyorum yardımcı olabilecek olan var mı lütfen ?

2. Root Turkey

Root Kurucu Yönetici Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

330
    202
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    202
    Word Of Truck:
    Merhaba kardeşim. DLC'leri indirdim derken. DLC download edilmez. Oyunun lisanslı EK yazılımıdır. Dışardan DLC oyuna koymak istiyorsan. Belgelerimde yer lan Euro Truck Simulator 2 Klasörünün içindeki mod bölümüne at. Oyun içinden DLC'leri aktif et.

3. Muzaffer™ Turkey

Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

328
    133
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    133
    Word Of Truck:
    Root'un yazdığı gibi ancak biraz daha bilgi vermek gerekirse DLC oyunun kendisinin para ile satıldığı bir şeydir, MOD ise internet bulabilceğiniz oyunun Belgelerimdeki klasörüne atarak oyun içinde aktif ederek kullanabilceğiniz şeydir. DLC'leri indirmek için Steamda satın olmanız lazım zaten satın aldıktan sonra "Euro Truck Simulator 2" deyip Özelliklerden DLC bölümünden aktif edip kullanabilirsiniz.

-İyi Forumlar.

4. //ANKA\\™ | DEATHPROOF Turkey

//ANKA\\™ | DEATHPROOF Yolların Kralı Forum Dostu Kayıtlı Kullanıcı

333
    166
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    166
    Boş yere mod indirme indirimleri bekle Going east - Iscandinavya + 4 tane boya paketi hepsi 17 TL oluyor tavsiye ederim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.