1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Ayarlanabilir Direksiyon Hakkında Gelişme

Konu, 'Duyurular / Haberler' kısmında Muzaffer™ tarafından paylaşıldı.

1. Muzaffer™ Turkey

Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

338
    136
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    136
    Word Of Truck:
    Ayarlanabilir direksiyon biz ETS2 ve ATS için önümüzdeki gelecek güncellemede dahil olacak tek kabin içi özelliği değildir. Biz de iki yeni özellikler sunmak için gidiyoruz:
    1) Interior Kamera Zoomu:

Ne zaman kabin içinde, sağ fare düğmesini basılı tutarak hızlı bir zoom-in yapmak mümkün olacak. Eğer daha detaylı gösterge tablosunda tüm bilgi görmek istiyenler için zaman yol işaretleri kapalı uzakta okuma, manevra yaparken kullanışlı olabilir. Tabii ki oyunun seçeneklerinde başka anahtar veya düğme bu işlevi bağlayabilirsiniz.

2) Direksiyon Simidi Değiştirme:

Ayarlanabilir direksiyon simitleri için gerekli kabin, geri kalanından direksiyon geometrisi ayırımı, değiştirilebilir direksiyon sunmak olanağı açtı. Şimdiye kadar, direksiyon iç modelin yerli parçası idi; oyuncuların alternatif modelleri ile bir kamyonun standart tekerleği yerini alamadı bu varlığın talihsiz sonucu. Ancak bize yaklaşan güncelleme sürümü ile, iç birden fazla türü var kamyon da iki farklı direksiyon seçme seçeneği olacak spor. Son olarak, harici bir direksiyonu kullanarak bazı insanlar görünürde iki tekerlekleri olan biraz samimiyetsiz olduğunu hissediyorum: bu yüzden sanal direksiyonu gizlemek sağlayacak yeni bir deneysel konsol komutu eklemek için gidiyoruz.

• Beğendim Beğendim x 1
  2. Uyg Turkey

Uygaroztemur Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

0
    0
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Word Of Truck:
    kamera zoomu çok işe yarar ve güzel olmuş abi :)

3. AOZ Turkey

AOZ Yeni Şoför Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

82
    15
    8
    Beğenilen Mesajlar:
    15
    Word Of Truck:
    Direksiyon simidi ayrı bir hava katmış.