1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber Arizona Panoramaları

Konu, 'American Truck Simulator Duyuru' kısmında Muzaffer™ tarafından paylaşıldı.

1. Muzaffer™ Turkey

Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

338
    136
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    136
    Word Of Truck:
    İşte şimdi American Truck Simulator'u için Arizona DLC üzerinde son rötuşları koymak zordur.Çok yakında hem de çok yakında açık beta aşamasından sonra ilk kapalı beta girip çıkmalıyız.
    02 - Colorado River near Kingman.jpg

Bugün Güneybatı Amerika Birleşik Devletleri başlıca river gösteren üç manzaraları ile Colorado Nehri tedavi etmek istiyoruz.Nehri geçmek için sadece bir manzara olmayacak.Steam başarıları avcılık zevk oyuncular almaları için,nehir ile bağlı yeni bir tane hazırladık.
    03 - Colorado River near Yuma.jpg
    Sizin göreviniz Ehrenberg'deki üç köprü çapraz olacak, Hoover Barajı yakınlarındaki Yuma ve Mike O'Callaghan–Pat Tillman Memorial Köprüsü.Ayrıca Colorado Nehri tarafından oyulmuş kanyonlar iki kenarına uzun bir yolculuk için bir şans olacaktır - Büyük kanyon ve Vadi Kanyonu.
    04 - Glen Canyon.jpg
    Manzaraları yukarıda Kingman yakınında Colorado Nehri bir sanatçının tasviri, yine Yuma ve Glen Kanyonu yakınlarında göstermektedir.

• Beğendim Beğendim x 1
  2. AOZ Turkey

AOZ Yeni Şoför Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

82
    15
    8
    Beğenilen Mesajlar:
    15
    Word Of Truck:
    kanyon güzel olacağa benziyor..

3. //ANKA\\™ | DEATHPROOF Turkey

//ANKA\\™ | DEATHPROOF Yolların Kralı Forum Dostu Kayıtlı Kullanıcı

347
    170
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    170
    işte merakle özlemle beklenen yollar bunlar :) darısı ETS 2 Almanya ve Hollanda kısmına el atmaları lazım heryer aynı malesef