1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
 2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
 3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber American Truck Simulator Yayında

Konu, 'American Truck Simulator Duyuru' kısmında Muzaffer™ tarafından paylaşıldı.

 1. Muzaffer™ Turkey

  Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

  328
  133
  43
  Kayıt:
  26 Haziran 2015
  Mesajlar:
  328
  Beğenilen Mesajlar:
  133
  Word Of Truck:
  American Truck Simulator Fiyatı
  Fiyatları kutu için dikte edemeyiz ancak önerilen fiyatları söyleyebiliriz. İşte oyunun Steam’deki fiyatları böyle olacak: 19.99 Dolar, 14.99 Pound, 19.99 Euro ve en önemlisi olan 59.00 TL.

  Sadece 64-bit İşletim Sistem Desteği Olacak
  Oyunun Windows/Linux/Mac için sadece 64-bit işletim sistemi için resmi desteği olacak. Bunun bize faydaları da olacak ama en önemlisi oyun içi nesneler için 2 GB bariyerini aşmamızı sağlayacak. 32-bit işletim sistemindeki adresleme sınırlamalarıyla endişelenmemize gerek kalmayacak.

  Buna karşın, 32-bit işletim sistemine sahip oyunculardan bir çok kez oyunu oynamak istediklerine dair duyumlar aldık ve bu yüzden oyununDESTEKLENMEYEN alternatif bir 32-bit sürümünü yaptık. Yayınlanma anında, 64-bit ile işlevsel olarak eşdeğer olarak çıkacak ve grafik ayarlarını zorlamadıkça çalışacaktır. Bunun desteklenmeyen bir geçici çözüm olduğunu unutmayın, açıkça belirtiyoruz ki bunun şimdi veya gelecekte tam olarak çalışacağını garanti etmiyoruz. Önümüzdeki süreçte 32-bitiçin bir güncelleme yapmayacağız. Umarız bu süreçte çoktan64-bit işletim sistemine geçmiş olursunuz.

  Yayınlanacak Platformlar / Dijital Kısıtlamalar Yönetimi

  Oyun Windows, Mac OSX ve Linux için yayınlanacaktır. Kurmak ve aktif etmek için Valve’nin Steam Platformu gereklidir. Oyun anahtarı alıyorsanız bu nereden aldığınız fark etmeksizin Steam anahtarı alıyorsunuz demektir. Yani oynamak için Steam’de oyunu aktif etmeniz gerekmektedir.

  Biliyoruz ki herkes kararla ilgili rahat hissetmiyor ama bizim için faydaları çok açık. Oyunun kendisi üzerinde çalışmaya odaklanacağız ve güncelleme vb. tarzı şeyler için zaman kaybetmiş olmayacağız.Steam ile birlikte güncelleme yayınlamak sadece bir düğmeye basmaktan ibaret. Steam Atölyesi’ni modlar için depo gibi kullanabilir ve böylece kendi sorunumuzu çözmek zorunda kalmış olmayız.Steam’in kanıtlanmış eşit derecedeki sağlam altyapıları, oyunu satmak, ulaştırmak ve DLCgüncellemelerini yayımlamak için güzel bir imkan. Bunları yapmak için kendi sistemimizi oluşturmak çok daha zor olacaktı. Umarız neden bu seçimi yaptığımızı anlarsınız.

  Detaylı Bilgi: WOTMP