1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Haber American Truck Simulator - 1.3 Açık Beta Güncellemesi

Konu, 'American Truck Simulator Duyuru' kısmında Muzaffer™ tarafından paylaşıldı.

1. Muzaffer™ Turkey

Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

338
    136
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    136
    Word Of Truck:
    -American Truck Simulator'u için 1.3 Açık Beta şuan Steamda kullanılabilir durumda.Ve evet, güncelleme resmi olarak herkes için yayımlanmadan önce bile onu keşfetmek için istekli iseniz,Test versiyonumuz beklenen Arizona DLC'sini içeriyor!
    16 - Page.jpg
    Arizona'nın en büyük şehri ve başkenti, Phoenix dahil olmak üzere 15 yeni şehir sokaklarında Sürücü ve ayırt edici Güney merkezlerini ziyaret Flagstaff ve Tucson için küçük pazarlama tanıtım yazısı burada. Anahtar yerler ile ünlü Route 66 bir bölümü keşfedin. Bu bölgede çok güzel manzaralar ve ünlü yerler keşfetmek Benzersiz köprüler üzerinden geçerek Colorado Nehri'ni keşfedin.

Arizona Eyaleti elbette 1.3 güncellemesi sadece yeni bir özellik değil. Değişiklik ve düzeltmelerin listesi çok uzun, burada en önemli olanlarına bir göz atın:

• YENİ ANA ÖZELLİKLER
    1. Arizona DLC.
    2. ATS desteği olacak şekilde, World of Trucks kontratlarını oyun içinden, ekstra bir tarayıcıya ihtiyaç olmadan alabilirsiniz.
    3. Dorse-Çekici arasındaki bağlantıya fiziksel görünüm getirildi.
    • KODLAMA
    1. Otomatik olarak kapanan sinyal, artık menüden deaktif edilebilecek (isteğe bağlı).
    2. Hız vurgulaması menüden kapatılabilecek (isteğe bağlı).
    3. Tork dönüştürücü simülasyonu iyileştirildi.
    4. Otomatik şanzıman hareketleri düzeltildi (Daha akıllı bir şanzıman olacak).
    5. Oyun konsolu desteği eklendi.
    6. Dördüncü ve beşinci kontroller için kullanıcı arayüzü desteği eklendi.
    7. Duruma göre vites tipi seçmek için kullanıcı arayüzü eklendi.
    • VERİTABANI
    1. Kenworth 579 ve T680'e yeni aksesuarlar eklendi.
    2. Tüm tırlara havalı korna eklentisi eklendi.
    3. W900 için yeni bir motor sesi eklendi.
    4. Tüm tırların kabin içi sesleri düzenlendi.
    5. Amerika'nın özel motor verileri eklendi.
    • MODLAR
    1. Game_data.sii dosyasından hasar parametreleri çıkarıldı ve bazı yeni parametreler eklendi.
    1. Kullanılmış motorlar veritabanına eklenecek.
    2. Oyun konsolu için geribildirim veritabanına eklendi.
    3. Tork dönüştürücü fiziği veritabanına eklendi. Manuel debriyaj verileri ayrıldı.
    b
    16 - Page.jpg US-60.jpg
    Güncellemeyi Steam → BETALAR dalında Açık betaya bulabilirsiniz. (Steam → KÜTÜPHANE → American Truck Simulator → Özellikler → Betalar sekmesi → 1.3 public_beta üzerine tıklayın). Hiçbir şifre gerekli değildir.
    • Bir uyarı: Profilinizi yedekleyip öyle oyuna giriniz yoksa tekrar giriş yaptığınızda hata verebilir!

Ekli Dosyalar:

• Beğendim Beğendim x 1
  2. //ANKA\\™ | DEATHPROOF Turkey

//ANKA\\™ | DEATHPROOF Yolların Kralı Forum Dostu Kayıtlı Kullanıcı

347
    170
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    170
    Bilgilendirme için teşekkür ederiz @Muzaffer™ :) MP için çıkış tarihi hakkında net bir gün var mı ?

3. Muzaffer™ Turkey

Muzaffer™ Forum Manager WOTSMP Takımı Yönetici

338
    136
    43
    Beğenilen Mesajlar:
    136
    Word Of Truck:
    Henüz bir açıklama yok olunca paylaşacağız beklemede kalın :)

• Beğendim Beğendim x 1