1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Acil

Konu, 'Yardım' kısmında Makr0 tarafından paylaşıldı.

1. Makr0 Turkey

Makr0 Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

2
    0
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhaba truckersmap adresine kayıt oldum ve ETS 2 MP ile bağlantımı sağladım.Beta sürümlerinide eşleştirdikten sonra oyuna giriş yapıp oyun içi üyeliğimede giriş yaptım.Ayrıyeten World of Trucks'a da kayıt oldum.(Steam mailim ile truckersmp ve wot üyeliğimde aynı maildir.)Oyuna giriş yaptığımda Hesabınız mevcut sürüm ile ilişkilendirilemedi hatası verdi ve Çevrimdışı oyna butonu karşıma çıktı.Fakat şu var ki çevrimdışı moduna giriş yaptığımda online oynayabiliyorum ama harici görevlere , şirketlere giriş yapmaya çalışırken World of Trucks üyeliğine girmemi isteyip tekrardan başa atıyor ve yine çevrimdışı modu butonu karşıma çıkıyor.Sorunumun çözülmesi için yardım edeceğinizi umuyorum teşekkür ederim.2 Saat steam'dan ets2'yi oynayıp mp giriş sağladım.TruckersMp'den checknow dediğimde bir süre bekleyin diyor fakat yaklaşık 5-6 saat bekledim sonra yeniledim tekrar checknow yaptım nafile.Bağlanırkende bağlanma sırasında bilgilere ulaşılamadı lütfen sürüm kontrolü yapıp tekrar deneyin yazıp çevrimdışı oyna butonu geliyor.Çevrimdışı giriş yaptığımda ise online oluyorum fakat bu seferde world of trucks bağlantısını yapmıyor yani harici şirketleri falan göremiyorum.Wot'a giriş yapmaya çalışırken yine baştaki çevrimdışı oyna menüsüne atıyor.

2. Анвер_М_РУ Azerbaijan

Анвер_М_РУ Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

2
    0
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    BU SORUN BENDE VE DIGER 40 45% YASANIYOR VE BI ONCEKI YARDIM KONUSUNA BAKSAYDIN ORDA GORURDUN TRUCKERSMP NIN YENI SURUM CIKARMASINI MECBUREN BEKLICEZ

3. Makr0 Turkey

Makr0 Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

2
    0
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Çoğu konulara bakmıştım hocam gözümden kaçmış demek ki.Bu yeni alpha sürümü TruckersMP luncher'i güncellenmeden bize rahat yok anlaşılan :) Teşekkür ederim ilgin için.