1. Sayın Ziyaretçi; worldoftrucksmp.com forumlarına hoşgeldiniz.
  2. Lütfen sağlıklı iletişim için chat bölümünden yardım istemek yerine konu açınız.
  3. CümIeIer doğrudur sen doğru isen, doğruIuk buIunmaz sen eğri isen. -Yunus Emre

Çöp Şirket Arıyorum

Konu, 'Çöp Kutusu' kısmında Uygaroztemur tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Uyg Turkey

Uygaroztemur Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

0
    0
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Word Of Truck:
    Merhaba Sevgili Şirket sahipleri :D
    Şirket arıyorum fakat düşmanım çok. Youtube kanalımda bir sürü kişiyi banlattım falan oyüzden düşmanım çok :D
    Meslek : Öğrenim Görevlisi ( kısaca öğrenci )
    Aktif olabileceğim günler ( Cuma,Cumartesi )
    2 steam adresimi topladığımızda 300 saat oyunu oynadım
    ETS full dlc ve Atsde var
    Bu konun altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz
    Kriterlerime uygun Şirketleri arıyorum :D

• Beğendim Beğendim x 1
  2. YouAreMyCure

YouAreMyCure Kayıtlı Kullanıcı

4
    2
    3
    Beğenilen Mesajlar:
    2
    • Beğendim Beğendim x 2
  3. Uyg Turkey

Uygaroztemur Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

0
    0
    0
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Word Of Truck:
    Toa Lojistik ailesine bende katılmış durumdayım !

• Beğendim Beğendim x 2
    Son düzenleme: 9 Ekim 2016
  4. ugur320 Turkey

ugur320 Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

2
    0
    1
    Beğenilen Mesajlar:
    0

Anatolia Lojistik 11.05.2016 günü kurulmuştur. Hedefimiz ise insanlara oyun zevkini yaşatmak ve arkadaşlıklar kurmaktır. Sanal alemi olabildiğince sosyalleştirmek istiyoruz. Şirketimizin yaş aralığı 18 ile 49 arasıdır. 200 Kişilik bir kadroya ve seviyeli bir ortama sahibiz .Gerek konuşmalarımız gerek ise oyun içerisindeki davranışlarımızda saygı temel unsurdur. Şirketimizin üyelerinin çoğu tecrübelidir. Oyuna yeni başlamış oyunculara da gerek konvoy içinde nasıl sürüleceğini öğretiyor gerek ise oyun hakkında teknik olarak destek veriyoruz.

1- Yaş sınırımız 18’dir. 18 yaş üzeri şirketimize katılmak için başvuru yapabilirler.
    2- Teamspeak 3 kullanımı şarttır. Mikrofonu olmayanlar kişiler üç gün içinde mikrofon alması durumunda alımları yapılacaktır aksi taktirde iletişim eksikliğinden dolayı alım söz konusu değildir. Konvoy saatleri içerisinde oyuna girmeden önce Teamspeak 3 adresimize bağlanmanız gerekiyor. Kullanmayan kişiler kesinlikle şirkete alınmayacaklardır. Kullanmayı bilmeyip öğrenmek isteyen olursa yardımcı olacağız tabi.

3- Şirketimizde büyüklere saygısızlık veya insanları küçük düşürecek şeyler yapılması yasaktır. Küfür kesinlikle istemediğimiz şeylerin en başında gelenlerden biridir.

4- Konvoylara katılırken Steam ismini [Anatolia] tagını almak zorunludur. Aynı sekilde oyun içi 'Player Tag' | TR | olmalıdır. Tüm şirket üyelerinin kullandığı fotoğrafımız da mevcuttur.

5- Şirketin taglarını alıp şirkete katıldıktan sonra şirketin adini kötüye çıkaracak herhangi bir sözlü veya fiziksel eylem gerçekleştirmek yasaktır. Konvoy sırasında yetkililer dışında diğer oyuncularla ‘Muhattapa girmek yasaktır. Her şey karşılıklı saygı ile başlar.

6- Şirkete katılıp konvoya gelen herkesi kendi şirketimizin konvoy kurallarına tabii tutarız. Bu kurallar tekrar tekrar uymayanlar olursa önce uyarılır sonrasında şirketten uzaklaştırılır.

7- Şirket üyelerinden herhangi bir maddi destek talebinde bulunmak yasaktır. Çeşitli etkinlikler ve yarışmalar ile ödüller veriliyor.

8- Şirket içindeki yetkili kişilerin görevlerini engelleyecek davranışlarda bulunmak yasaktır. Yetkililer istemediği sürece yönetim ile ilgili kararlara bu karaların uygulanmasını aksatacak şekilde yorum yapmak yasaktır.
    SOSYAL MEDYA

[Anatolia] ekibi olarak sadece Euro Truck Simulator 2 ile sınırlı değiliz diğer oynadığımız oyunlarda da farkımızı ortaya koyuyoruz. Eğer siz de bizimle bu farkı yaşamak isterseniz tek yapmanız gerekenBAŞVURU formunu doldurmak.

[​IMG];,,​

5. Samet Çapkın Turkey

Samet Çapkın Uzman Şoför Forum Dostu Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

367
    27
    28
    Beğenilen Mesajlar:
    27
    Word Of Truck:
    Şirket:
    Yeniçeriler Transport
    Bu kişinin Konusu Silinmesi Gerek :)

6. far Turkey

farukasker60 Kayıtlı Kullanıcı

6
    1
    3
    Beğenilen Mesajlar:
    1

Anatolia Lojistik 11.05.2016 günü kurulmuştur. Hedefimiz ise insanlara oyun zevkini yaşatmak ve arkadaşlıklar kurmaktır. Sanal alemi olabildiğince sosyalleştirmek istiyoruz. Şirketimizin yaş aralığı 18 ile 49 arasıdır. 200 Kişilik bir kadroya ve seviyeli bir ortama sahibiz .Gerek konuşmalarımız gerek ise oyun içerisindeki davranışlarımızda saygı temel unsurdur. Şirketimizin üyelerinin çoğu tecrübelidir. Oyuna yeni başlamış oyunculara da gerek konvoy içinde nasıl sürüleceğini öğretiyor gerek ise oyun hakkında teknik olarak destek veriyoruz.

1- Yaş sınırımız 18’dir. 18 yaş üzeri şirketimize katılmak için başvuru yapabilirler.

2- Teamspeak 3 kullanımı şarttır. Mikrofonu olmayanlar kişiler üç gün içinde mikrofon alması durumunda alımları yapılacaktır aksi taktirde iletişim eksikliğinden dolayı alım söz konusu değildir. Konvoy saatleri içerisinde oyuna girmeden önce Teamspeak 3 adresimize bağlanmanız gerekiyor. Kullanmayan kişiler kesinlikle şirkete alınmayacaklardır. Kullanmayı bilmeyip öğrenmek isteyen olursa yardımcı olacağız tabi.

3- Şirketimizde büyüklere saygısızlık veya insanları küçük düşürecek şeyler yapılması yasaktır. Küfür kesinlikle istemediğimiz şeylerin en başında gelenlerden biridir.

4- Konvoylara katılırken Steam ismini [Anatolia] tagını almak zorunludur. Aynı sekilde oyun içi 'Player Tag' | TR | olmalıdır. Tüm şirket üyelerinin kullandığı fotoğrafımız da mevcuttur.

5- Şirketin taglarını alıp şirkete katıldıktan sonra şirketin adini kötüye çıkaracak herhangi bir sözlü veya fiziksel eylem gerçekleştirmek yasaktır. Konvoy sırasında yetkililer dışında diğer oyuncularla ‘Muhattapa girmek yasaktır. Her şey karşılıklı saygı ile başlar.

6- Şirkete katılıp konvoya gelen herkesi kendi şirketimizin konvoy kurallarına tabii tutarız. Bu kurallar tekrar tekrar uymayanlar olursa önce uyarılır sonrasında şirketten uzaklaştırılır.

7- Şirket üyelerinden herhangi bir maddi destek talebinde bulunmak yasaktır. Çeşitli etkinlikler ve yarışmalar ile ödüller veriliyor.

8- Şirket içindeki yetkili kişilerin görevlerini engelleyecek davranışlarda bulunmak yasaktır. Yetkililer istemediği sürece yönetim ile ilgili kararlara bu karaların uygulanmasını aksatacak şekilde yorum yapmak yasaktır.

TeamSpeak : anatolia.ts3sunucum.info

7. Samet Çapkın Turkey

Samet Çapkın Uzman Şoför Forum Dostu Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

367
    27
    28
    Beğenilen Mesajlar:
    27
    Word Of Truck:
    Şirket:
    Yeniçeriler Transport
    Kişi banlanmış ve Loj Olan Biridir Bence Atmanın Bir Anlamı Yok. Hemde Tutulmaması Gerek

• Beğendim Beğendim x 1
  8. far Turkey

farukasker60 Kayıtlı Kullanıcı

6
    1
    3
    Beğenilen Mesajlar:
    1
  9. Root Turkey

Root Kurucu Yönetici Lisanslı Oyun Sahibi Kayıtlı Kullanıcı

337
    205